Автохолодильник Ardesto CR-29L
- Код товару: 94221
- Модель: CR-29L
-
3 599 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Автохолодильник Ardesto CR-29L
| Комплектація | |
| Вага | 5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 44.9х28.7х44.4 см |
| Кількість камер | 1 |
| Максимальне охолодження на | 20 °C |
| Напруга живлення | 12230 В |
| Об'єм | 29 л |
| Принцип роботи | термоелектричний (Пельтьє) |
| Режим роботи | охолодження; обігрів |
| Тип | контейнер-холодильник |
| Функції | USB для зарядки гаджетів; ремінець для перенесення (на плечі) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







