Автохолодильник Ardesto CR-21L
- Код товару: 94223
- Модель: CR-21L
-
3 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Автохолодильник Ardesto CR-21L
| Комплектація | |
| Вага | 4.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.7x32.3x34.8 см |
| Кількість камер | 1 |
| Максимальне охолодження на | 20 °C |
| Напруга живлення | 12230 В |
| Об'єм | 21 л |
| Принцип роботи | термоелектричний (Пельтьє) |
| Режим роботи | охолодження; обігрів |
| Тип | контейнер-холодильник |
| Функції | USB для зарядки гаджетів; ремінець для перенесення (на плечі) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







