Автоакустика Pioneer TS-A6970F
- Код товару: 88057
- Модель: TS-A6970F
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Автоакустика Pioneer TS-A6970F
| Комплектація | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість смуг | 5 |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Монтажна глибина | 72 мм |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Область застосування | автомобільна |
| Тип | коаксіальна |
| Типорозмір | 6x9" (15x23 см) |
| Частотний діапазон | 34 – 25000 Гц |
| Чутливість | 89 дБ |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



