Аудіосистема Panasonic SC-UA30GS-K
- Код товару: 52205
- Модель: SC-UA30GS-K
- 11 599 грн.
-
10 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Аудіосистема Panasonic SC-UA30GS-K
| Відтворення | |
| Носії | USB-порт |
| Інтерфейси і можливості | |
| Додатково | управління зі смартфона; караоке; караоке Mix; годинник; таймер відключення |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Інше | |
| USB для зарядки гаджетів | + |
| Вага | 8 кг |
| Габарити системи (ВхШхГ) | 606x265x272 мм |
| Маркування виробника | UA30GS-K |
| РК дисплей | + |
| Комплектація | |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Колір | чорний |
| Призначення | для вечірок |
| Радіо | |
| Діапазони тюнера | FM |
| Пам'ять тюнера | 30 станцій |
| Роз'єми | |
| Входи | mini-Jack (3.5 мм); оптичний; під мікрофон |
| Технічні хар-ки | |
| Bass Boost | + |
Опис
Мобільна аудіосистема середнього цінового сегмента від Panasonic, яка входить в лінійку Urban Audio. Аудіосистема відрізняється моноблочним дизайном, важить 8 кг і оснащена бічними ручками для перенесення. Розрахована на домашні вечірки, конференції, рекламні заходи та заняття спортом на відкритому повітрі. Оснащена підсилювачем загальною потужністю в 300 Вт і шістьма динаміками (пара 13-см вуферів + 4 твітера діаметром по 4 см), які забезпечують заповнення простору об'ємним звуком на 180 градусів.
Акцентоване звучання в нижньочастотному діапазоні досягається завдяки використанню передніх фазоінверторів і підтримці технології AIRQUAKE. Panasonic SC-UA30GS-K розрахована в першу чергу на бездротове з'єднання з мобільним пристроєм (Bluetooth 2.1 + EDR). Альтернативним джерелом відтворення може стати флешка, підключена до USB-порту на передній панелі, FM-приймач або будь-яке інше джерело звуку, підключений за допомогою оптичного або 3.5-мм аудіовиходу.
Крім бездротового з'єднання, на задній панелі розташовано два аудіороз'єми для підключення мікрофонів, за допомогою яких колонка перетворюється в портативну караоке-систему. Для управління колонкою передбачений пульт ДУ (йде в комплекті) або Android-смартфон з передвстановленим мобільним додатком Max Juke. З його допомогою користувач може управляти відтворенням, гучністю, трьохсмуговим еквалайзером і простеньким підсвічуванням.
Крім цього, можуть передбачатися й інші варіанти використання Bluetooth - наприклад, обмін файлами між вбудованою пам"яттю і тим самим смартфоном, або дистанційне керування через програму. Вони не є обов"язковими для сучасних аудіосистем, проте з розвитком технологій набувають все більшого поширення.











