ДБЖ APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2U 1500 ВА
- Код товару: 51218
- Модель: SMT1500RMI2U
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ДБЖ APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2U 1500 ВА
| Батарея та час зарядки | |
| Встановлено батарей | 4 шт |
| Ємність комплектної батареї(й) | 9 Агод |
| Холодний старт | + |
| Час повної зарядки | 180 хв |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 47 – 63 Гц |
| ККД | 98.6 % |
| Максимальна вихідна потужність | 1500 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 1000 Вт |
| Регулювання напруги | + |
| Роз'ємів C13/C14 з резервом | 4 шт |
| Спотворення вихідної напруги | 5 % |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда (PSW) |
| Вхід | |
| Байпас (ввімкнення напряму) | немає |
| Вхідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вхідна частота | 47 – 63 Гц |
| Діапазон вхідної напруги | 151 – 302 В |
| Максимальний струм | 7 A |
| Захист | |
| Запобіжник | автоматичний |
| Захист | захист від короткого замикання; захист від перевантаження; фільтрація перешкод; звукова сигналізація |
| Імпульсний захист | 459 Дж |
| Інтерфейси управління | USB; LAN; SmartSlot |
| Інше | |
| Вага | 28.64 кг |
| Висота (unit) | 2 U |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Розміри (ВхШхГ) | 86x432x457 мм |
| Температура експлуатації | 0 – 40 °C |
| Комплектація | |
| Form factor | Rack (у стійку) |
| Тип | інтерактивне |
| Час перемикання на батарею | 2 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 7.2 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 25.8 хв |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



