ДБЖ APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 ВА
- Код товару: 51257
- Модель: BV1000I-GR
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ДБЖ APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 ВА
| Батарея та час зарядки | |
| Встановлено батарей | 1 шт |
| Ємність комплектної батареї(й) | 9 Агод |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Холодний старт | + |
| Час повної зарядки | 480 хв |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 49 – 61 Гц |
| ККД | 97.4 % |
| Максимальна вихідна потужність | 1000 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 600 Вт |
| Розеток з резервом | 4 шт |
| Тип розеток | тип F (Schuko) |
| Форма вихідного сигналу | подібна до синусоїди (апроксимована) |
| Вхід | |
| Байпас (ввімкнення напряму) | немає |
| Вхідна напруга | 1 фаза (230 В) |
Опис
Інтерактивне джерело резервного живлення для обслуговування побутової та комп'ютерної техніки сумарною потужністю 600 Вт. Форма його корпусу дозволяє ставити ДБЖ на стіл та допускає настінний спосіб монтажу (на тильній поверхні є відповідні кріплення). Всередині ДБЖ APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR знаходиться батарея ємністю 9 Агод. Прилад має 4 розетки (всі – з батарейною підтримкою). Одна з них розташована окремо від інших трьох, надаючи можливість включати ДБЖ великі блоки живлення від побутової техніки. Безперебійник може працювати при дуже стабільному вхідному напрузі (170 – 280 У). Він працює практично безшумно (оскільки не має активної системи охолодження) і оснащений функцією «холодного старту».





