Зволожувач повітря Philips HU4813
- Код товару: 53096
- Модель: HU4813/10
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зволожувач повітря Philips HU4813
| Комплектація | |
| Вага | 2.5 кг |
| Витрата води | 300 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | водяне |
| Колір | чорний |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Надійний, гігієнічний і абсолютно безпечний у використанні зволожувач повітря з технологією холодного випаровування NanoCloud, який також виконує функцію Мийки повітря. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2017 року, орієнтований на широке коло користувачів, що віддають перевагу надійній побутовій техніці від перевірених європейських брендів. Має просте і інтуїтивно зрозуміле електронне управління з наочним LED-дисплеєм.
Підтримує три режими зволоження: безшумний Нічний, стандартний і продуктивний (дозволяє випаровувати воду в кількості до 300 мл/год). Може обслуговувати житлові або офісні приміщення площею до 44 м². Зволожувач Philips HU4813 оснащений фірмовою системою холодного випаровування і спеціальним змінним фільтром. В першу чергу сухе повітря очищається від великих частинок пилу, ворсинок і шерсті тварин.
Після цього відбувається насичення повітря молекулами води. Варто відзначити, що технологія NanoCloud перешкоджає поширенню в повітрі бактерій і появі білого мінерального пилу. Після насичення вологою чисте і зволожене повітря подається в приміщення, рівномірно розподіляючись по кімнаті без утворення крапельного водяного туману. Система контролю автоматично відключає прилад, якщо в дволітровому Баку закінчиться вода. Орієнтовний термін експлуатації фільтра FY2401 становить 6 міс, проте точний період служби залежить від якості води, інтенсивності роботи приладу і запиленості повітря.








