Зволожувач повітря Neoclima SP-75WB
- Код товару: 85010
- Модель: SP-75WW
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зволожувач повітря Neoclima SP-75WB
| Комплектація | |
| Вага | 2.25 кг |
| Витрата води | 300 мл з теплим паром 400 мл |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | ультразвукове |
| Колір | білий |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Комбінований побутовий ультразвуковий зволожувач з функціями очищувача, іонізатора, гігростата і можливістю роботи в повністю автоматичному режимі (Підтримка заданого рівня відносної вологості). Це передтопова модель лінійки зволожувачів Neoclima зразка 2020 року, її зовнішній вигляд і функціональні можливості повністю відповідають такому позиціонуванню. Пристрій має порівняно компактні розміри і стильний дизайн пластикового корпусу.
Воно обладнане не тільки системою фільтрів (механічний, HEPA, вугільний), ультразвуковим випромінювачем і лопатевим вентилятором, але і спеціальним нагрівачем води. Таке оснащення, а також система управління на базі мікропроцесора, дозволяє зволожувачу повітря Neoclima SP-75wb працювати як в ручному, так і в повністю автоматичному режимі підтримки відносної вологості в діапазоні від 40 до 80%.
Система управління приладом складається з сенсорних кнопок і LED-індикатора, на якому відображається поточний рівень вологості, температури, режим роботи і активність іонізатора. Крім стандартного режиму розпилення холодної води, передбачений режим «теплої пари», в якому на ультразвуковий випромінювач подається вода, прогріта до 80 °C. Максимальна продуктивність апарату становить 300 мл/год (400 мл/год в режимі теплої пари), що дозволяє обслуговувати площу до 40 м². Завдяки великому баку ємністю 5,3 л може безперервно працювати до 17 год.























