Швейна машинка Janome Sakura 95
- Код товару: 17045
- Модель: Sakura 95
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Швейна машинка Janome Sakura 95
| Загальні характеристики | |
| Вага | 6.7 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 39x30x15 см |
| Джерело живлення | від мережі |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Комплектація | |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Формування петлі | напівавтоматично |
| Човник | хитний |
| Лапки в комплекті | |
| Лапки | універсальна; для вшивання блискавки; для потайної строчки; для обметування петлі |
| Можливості регулювання | |
| Регулювання | регулятор натягу нитки; відключення нижнього транспортера |
| Технічні хар-ки | |
| Кількість петель | 1 шт |
| Кількість строчок | 14 шт |
| Максимальна висота підйому лапки | 11 мм |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина строчки | 5 мм |
| Швидкість шиття | 860 ст/хв |
| Функції та можливості | |
Опис
— Реверс. Функція, що дозволяє перемикати напрямок руху тканини під голкою і, відповідно, напрям шва. Застосовується в основному для закріплення строчки. Реверс є практично обов"язковим для швейних машин в класичному розумінні слова — електромеханічних, комп"ютеризованих і швейно-вишивальних (див. «Тип»), а ось в інших типах практично не зустрічається.
— Рукавна платформа. Пристосування для роботи з рукавами, холошами та іншими аналогічними деталями одягу. Ця функція найчастіше реалізується за рахунок знімній частині робочого столика — при її знятті столик перетворюється у вузьку платформу. Конкретна ширина такого пристосування може бути різною, її варто уточнювати окремо.
— Нитковтягувач. Спеціальне пристосування, призначене для того, щоб полегшити процес затягання нитки в голку. Наявність нитевдевателя особливо корисно при приватній зміні ниток (наприклад, шиття поперемінно різними кольорами).
— Регулятор натягу нитки. Пристосування, що дозволяє регулювати ступінь натягу верхньої нитки. Неузгодженість за натягу між верхньою і нижньою ниткою призводить до того, що одна з ниток витягає іншу і шов псується; для уникнення цього явища і передбачається дана функція. Зазначимо, що регулювання натягу можлива і для нижньої нитки — вона здійснюється через човник (таку можливість мають усі човники). Але для цього необхідно виймати шпульний ковпачок, а то і весь човник цілком. Верхній же регулятор розташовується прямо на корпусі машинки, і користуватися їм значно простіше.
— Відключення нижнього транспортера. Можливість відключити нижній транспортер машинки. Дана особливість незамінна для робіт, при яких тканину потрібно зміщувати вручну — наприклад, вишивки по складному контуру на машинці без вишивального блока, пришивання гудзиків тощо







