Блендер Philips HR3041/00
- Код товару: 91576
- Модель: HR3041/00
-
4 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Блендер Philips HR3041/00
| Комплектація | |
| Ємності | основна чаша |
| Імпульсний режим | + |
| Вага | 3.92 кг |
| Габарити | 47.7х20.5х19.4 см |
| Джерело живлення | мережа |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Стаціонарний блендер із серії Philips 5000 поєднує в собі стильний дизайн, високу потужність та якісні матеріали, що забезпечують тривалий термін служби. Корпус виконаний із міцного металу, ножі — із нержавіючої сталі, а глечик — із товстого скла. Чаша легко очищається, не вбирає сторонніх запахів і не змінює колір при взаємодії зі вмістом. Усередині встановлений мотор ProBlend Plus потужністю 1200 Вт, що дозволяє подрібнювати навіть найтвердіші інгредієнти.
Чотири гострі леза підвищеної міцності здатні швидко роздробити і змішати не тільки м'які фрукти, а й сирі овочі, горіхи, заморожені інгредієнти і навіть кубики льоду. Причому ви можете готувати смузі та інші напої з мінімальною або нульовою кількістю рідини: використовуйте штовхач для натискання на інгредієнти, що входить в комплектацію. Philips 5000 Series HR3041/00 оснащений містким 2-літровим глечиком з корисним об'ємом 1.5 л, в якому можна готувати кілька порцій.
Внутрішні ребра в глечику направляють інгредієнти у вирву для оптимальної циркуляції та рівномірного подрібнення. Додатково блендер комплектується шейкером - дорожньою чашею, в якій можна приготувати напій і взяти його на прогулянку, тренування або в поїздку. Завдяки герметичній кришці вміст не виливається. Усі знімні деталі, у тому числі ніж, придатні для миття у посудомийній машині. Конкретних швидкісних режимів модель не має — потужність регулюється плавно за допомогою коліщатка на корпусі. Також передбачено окремий імпульсний режим для найскладніших завдань. Крім того, його можна використовувати для очищення глечика після готування - просто налийте всередину воду з додаванням миючого засобу.










