Блендер Grunhelm EBS-1200TG
- Код товару: 69062
- Модель: EBS-1200TG
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Блендер Grunhelm EBS-1200TG
| Комплектація | |
| Ємності | основна чаша |
| Імпульсний режим | + |
| Джерело живлення | мережа |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Потужний і продуктивний стаціонарний блендер з 1.5-літровою скляною чашею, і відсіком для шнура. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для побутового використання. Завдяки добре продуманій, вертикально орієнтованій конструкції з гумовим ніжкам, апарат стійкий на будь горизонтальній робочій поверхні. На відміну від занурювальних моделей, в процесі роботи його не потрібно тримати в руках.
Блендер Grunhelm EBS-1200TG обладнаний довговічним електродвигуном змінного струму, потужністю 1200 Вт, крутного моменту якого більш ніж достатньо для швидкого подрібнення м'яких і твердих фруктів, будь-яких овочів, приготування пюре, соків смузі. Гранована чаша, виготовлена з термостійкого боросилікатного скла, дає можливість вільно працювати з гарячими продуктами (наприклад, готувати гарячі супи-пюре).
Гігієнічна поверхня твердого мінерального скла не забарвлюється при контакті з фруктовими соками і легко миється вручну, або в автоматичній посудомийній машині. Також варто відзначити якісний ножового блоку, виконаного з легованої хромонікелевої харчової сталі. Цей сплав чудово зберігає оптимальну заточку і залишається абсолютно інертним у дуже кислих соках, що утворюються при обробці цитрусових, слив, яблук, ананасів, або томатів. Підтримує три фіксовані швидкості, імпульсний режим. Обладнаний захистом від перегріву і подвійним запобіжником.










